Mobile Menu

Aktualności

W przypadku zainteresowania wybranym tematem, prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Majchrzak, tel. 604 214 476, e-mail: katarzyna.majchrzak@ffp.pl

10.06.2021
Farm Frites Poland partnerem konkursu BNP Paribas "Agro Absolwent"
Nasza firma została partnerem 3. edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce agro, organizowanego przez BNP Paribas Polska. Nowoczesne rolnictwo, zrównoważona produkcja żywności, postęp, innowacyjność to hasła przewodnie dla naszej firmy, jak i tego konkursu. Nie mogło więc nas zabraknąć wśród partnerów.
Zapraszamy autorów prac magisterskich, inżynierskich i licencjackich do udziału. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe oraz nagrody specjalne, w tym wizyta w naszej fabryce oraz w gospodarstwie rolnym Farm Frites Poland Dwa.
Wszystkie ważne dotyczące konkursu znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/agroabsolwent/
05.05.2021
Badania dzieci w ambulansie Fundacji Ronalda McDonalda 14 i 15 maja
Pandemia pokrzyżowała nam plany organizacji badań profilaktycznych dzieci w zeszłym roku, ale w tym roku postanowiliśmy nie dać się Covidowi i ponownie zaprosiliśmy ambulans do Lęborka.
Badania odbędą się w dniach 14 i 15 maja i dotyczą dzieci w wieku 2-6 lat, czyli roczników 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019.
Badania w ambulansie podlegają reżimowi sanitarnemu: recepcja znajduje się na zewnątrz przed ambulansem, po każdym badaniu gabinet jest dezynfekowany i wietrzony, zwiększone zostały przerwy pomiędzy badaniami, przed badaniem jest przeprowadzany wywiad epidemiologiczny, w czasie przebywania w ambulansie jest konieczność noszenia maseczek.
Badania w Lęborku, których partnerem jest nasza firma, odbędą się już po raz czwarty. Podczas pierwszej wizyty ambulansu w 2014 roku, w ciągu dwóch dni, przebadano 199 dzieci, w 2016, w ciągu trzech dni – ponad 240 dzieci, w 2019 roku 160 maluchów.
Badanie nie jest możliwe bez wcześniejszej rejestracji, która rozpocznie się 11 maja o godz. 10:00 pod numerem 698 705 740. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszenia.
Badanie będzie możliwe po wypełnieniu zgody na badanie oraz wywiadu epidemiologicznego, które można wydrukować i zabrać ze sobą na badanie. Osoby, które nie mają takiej możliwości, będą mogły wypełnić dokumenty na miejscu.
12.03.2021
Zapraszamy do "Fabryki lokalnych innowacji"
15 marca rusza Fundusz Grantowy „Fabryka Lokalnych Innowacji”, którego pomysłodawcą i fundatorem jest nasza firma.
Jest wiele organizacji pozarządowych i samorządowych z regionu lęborskiego, którym przekazujemy środki finansowe na prowadzone przez nie aktywności.
Poprzez fundusz chcielibyśmy dotrzeć do innych organizacji i osób, które mają ciekawe i innowacyjne pomysły na zmianę w swoim najbliższym otoczeniu.
Pierwszą edycję zaadresowaliśmy do organizacji i mieszkańców Lęborka i Nowej Wsi Lęborskiej, czyli miejscowości, w których zlokalizowana jest nasza fabryka i przechowalnia ziemniaków, a więc tam, gdzie w największym stopniu wpływamy na społeczność lokalną.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem funduszu dostępnym na stronie https://www.forumrozwoju.org.pl/fabryka-lokalnych-innowacji
Operatorem funduszu jest UP Foundation Fundacja Inicjowania Rozwoju, z którą współpracujemy m.in. przy realizacji Funduszu Inicjowania Rozwoju adresowanego do pomorskich organizacji pozarządowych.
baner fabrykainnowacji wydarzenie
25.08.2020

Farm Frites Poland nagrodzona przez Forum Wizja Rozwoju

24 sierpnia, firma Farm Frites Poland SA otrzymała główną Nagrodę Gospodarczą Forum Wizja Rozwoju w kategorii "społeczna odpowiedzialność biznesu". Nagrodę, podczas gali w Teatrze Muzycznym w Gdyni, odebrał Adam Klasa - Prezes i Dyrektor Naczelny firmy. W kategorii "społeczna odpowiedzialność biznesu" nagradzane są firmy najbardziej zaangażowane w działalność charytatywną,... Więcej

 

06.09.2019

Fabryka otwarta dla zwiedzających

Z okazji 25-lecia Farm Frites Poland w sobotę, 7 września, organizujemy zwiedzanie fabryki. Będzie więc okazja zobaczyć cały proces produkcji frytek, począwszy od hali przyjęcia ziemniaka, a skończywszy na chłodni. Zwiedzenie fabryki będzie możliwe po wcześniejszej rejestracji pod numerem tel. 787 666 519. Rejestracja startuje 2 września i będzie się odbywać w godz. 11:00-14:00 do wyczerpania miejsc.
W zwiedzaniu mogą wziąć udział osoby dorosłe oraz dzieci od 12 lat. Każdy może zapisać maksymalnie 5 osób. Zwiedzający muszą zapoznać się z regulaminem.

01.10.2018

Pomorski Gry Gospodarczy dla Farm Frites Poland

19 września w Dworze Artusa w Gdańsku, Dorota Markiewicz-Kubik, Dyrektor ds. HR, Komunikacji i Zaangażowania Społecznego naszej firmy, odebrała z rąk Marszałka Województwa Pomorskiego, Mieczysława Struka, statuetkę Gryfa Gospodarczego 2018, przyznaną w kategorii Lider Odpowiedzialności Społecznej. Więcej